Reklama
Reklama

Teptiuków. 64-latka nie ustąpiła pierwszeństwa

foto: Policja foto: Policja

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w Teptiukowie. Jak wynika z ich ustaleń, 64-letnia kierująca Audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 37-letniemu kierowcy BMW. Kierowcy oraz pasażer audi z ogólnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Wypadek wydarzył około godziny 19:00.

Jak informują policjanci, 37-letni kierujący pojazdem marki BMW jechał od strony miejscowości Husynne w kierunku Hrubieszowa, natomiast 64-letnia kierująca samochodem marki Audi jechała od strony miejscowości Moroczyn w kierunku Teptiukowa. Kierująca audi znajdując się na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu bmw, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

Kierująca Audi oraz jej 72-letni pasażer z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us