Reklama
Reklama

Krasnobród: Pijany wjechał w budynek

foto: Policja foto: Policja

W Krasnobrodzie kierujący Oplem wjechał w opuszczony budynek. Kolizję widział policjant, który w czasie wolnym od służby przebywał na Roztoczu. Kiedy zauważył, że mężczyzna jest pod działaniem alkoholu – zabezpieczył kluczyki pojazdu.

- Wczoraj dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony, że w Krasnobrodzie kierujący oplem wjechał w stojący w rowie pustostan. Świadek zdarzenia poinformował również, że kierujący pojazdem nie potrzebuje pomocy medycznej. Dodał, iż kierowca jest nietrzeźwy, dlatego też zabrał mężczyźnie kluczyki i oczekiwał z nim do przybycia miejscowej policji. Kierującym oplem okazał się 52-letni mieszkaniec gminy Adamów, który na łuku drogi jechał zbyt szybko, nie zapanował nad pojazdem i wjechał do rowu uderzając w stojący tam stary opuszczony budynek. Policjanci zbadali trzeźwość kierującego – wynik wskazał, iż w jego organizmie było prawie dwa promile alkoholu - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Świadkiem zdarzenia był policjant na co dzień pełniący służbę w Lublinie. Funkcjonariusz nie pozwolił nietrzeźwemu kierowcy oddalić się z miejsca kolizji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us