Reklama

Potrącenie w Tomaszowie Lub.

foto: Policja foto: Policja

56-letnia rowerzystka została potrącona przez Seata, za którego kierownicą siedziała 18-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca samochodem nie zachowała ostrożności przy włączaniu się do ruchu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14:25 na ulicy Chocimskiej w Tomaszowie Lubelskim. 

Jak informuje policja, kierująca samochodem m-ki Seat Toledo 18-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego podczas manewru włączania się do ruchu nie zachowała należytej ostrożności doprowadziła do zderzenia z kierującą rowerem 56-letnią mieszkankę Tomaszowa Lubelskiego. W wyniku tego zdarzenia drogowego kierująca rowerem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Aktualnie prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us