Reklama

Nietrzeźwa matka opiekowała się 4-miesięcznym dzieckiem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad promil alkoholu w organizmie miała matka opiekująca się 4-miesięcznym niemowlęciem. Wieczór spędzała z jeszcze jedną kobietą i mężczyzną, którzy również byli nietrzeźwi. Noc dziecko spędziło w szpitalu, gdzie pozostanie do czasu wytrzeźwienia nieodpowiedzialnej matki.

Wczoraj po godzinie 22:00 anonimowy rozmówca powiadomił Wojewódzkie Centrum Powiadania Ratunkowego, że w jednym z mieszkań w gm. Krasnystaw znajdują się osoby pod wpływem alkoholu i 4-miesięczne niemowlę.

Pod wskazanym adresem policjanci zastali 27-letnią kobietę wraz z 4-miesięcznym dzieckiem oraz jeszcze jedną kobietę i mężczyznę. Jak informują funkcjonariusze, nieodpowiedzialna matka miała ponad promil alkoholu w organizmie. Jej kompani również byli nietrzeźwi.

Noc niemowlę spędziło w szpitalu, gdzie zostało zabrane przez karetkę pogotowia. O całej sytuacji został poinformowany Sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszym losie nieodpowiedzialnej matki.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us