Reklama
Reklama

Śmiertelne wypadki

foto: Policja foto: Policja

Do jednego z tragicznych wypadków doszło w Siennicy Królewskiej Dużej w pow. krasnostawskim. Dachowało BMW, zginął 47-letni mężczyzna. Kolejny wypadek miał miejsce w powiecie tomaszowskim. Zginął 30-letni motocyklista.

Pierwszy z wypadków wydarzył się wczoraj wieczorem. Jak wstępnie ustalili policjanci, samochód marki BMW jadąc w stronę Krasnegostawu na łuku drogi zjechał do rowu i koziołkował. Autem podróżowało dwóch mężczyzn, Jeden z nich wypadł z pojazdu. W wyniku odniesionych obrażeń 47-letni mieszkaniec gminy Siennica Różana poniósł śmierć na miejscu. Drugi z mężczyzn - 49-latek, został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Wyjaśnianiem dokładnych przyczyn oraz okoliczności zdarzenia zajmują się krasnostawscy policjanci.

Do śmiertelnego wypadku doszło także w pow. tomaszowskim. W sobotę około godz. 2 w nocy na drodze krajowej nr 17 w Suminie jadący busem ob. Ukrainy podczas wyprzedzania jadącego przed nim motocyklisty nagle uderzył w jednoślad. Kierującego motocyklem 30-letniego mieszkańca gm. Rachanie karetka przewiozła do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować.

Pojazdy biorące udział w wypadku zostały zabezpieczone do dyspozycji biegłego, którego opinia będzie jednym z głównych dowodów w śledztwie. 46-letni kierowca busa został zatrzymany do dyspozycji prokuratora. Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us