Reklama
Reklama

Podczas awantury domowej oblał benzyną dom i żonę

foto: Policja foto: Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w piątek na terenie gminy Mircze. Jak ustalili funkcjonariusze, podczas awantury domowej mężczyzna oblał benzyną swoją żonę oraz pomieszczenia mieszkalne. Później pijany uciekał autem przed policją.

- 69-latek podczas kłótni z żoną oblał ją oraz pomieszczenia mieszkalne benzyną. Do podpalenia jednak nie doszło. Następnie będąc pod działaniem alkoholu wsiadł za kierownicę samochodu osobowego marki Rover i odjechał - informuje policja. - Kiedy policjanci przybyli na miejsce i zauważyli po drodze pojazd którym oddalał się mężczyzna, podjęli próbę zatrzymania go. Jednak 69-latek na widok radiowozu przyspieszył i zaczął uciekać.

Po kilkukilometrowym pościgu funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało miał on ponad promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

1 komentarz

  • Biedakcebulak
    Biedakcebulak sobota, 19 maj 2018 10:54 Link do komentarza

    Milioner, żonę cały dom oblał, a benzyna taka droga...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us