Reklama

Powiat tomaszowski: 9-latek z Zamościa ranny w wypadku

foto: Policja foto: Policja

Do wypadku doszło w sobotę w miejscowości Dobużek gm. Łaszczów. 9-letni chłopiec wyjechał rowerem z drogi polnej na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający pojazd. Dziecko z obrażeniami trafiło od szpitala.

Wypadek wydarzył się około godziny 11.00.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem 9-letni mieszkaniec Zamościa wyjeżdżając z drogi polnej na jezdnię nie zachował ostrożności i wjechał pod nadjeżdżający samochód osobowy m-ki Renault Laguna. Pojazdem kierowała 23- letnia mieszkanka gminy Telatyn. W wyniku wypadku chłopiec kierujący rowerem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Kierująca pojazdem kobieta była trzeźwa.

Policja apeluje o zachowanie bezpieczeństwa na drodze ze szczególnym zwróceniem uwagi na poruszające się po drogach dzieci i młodzież oraz zapewnienie im właściwej opieki.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us