Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów na krajowej 17-tce

Oba pojazdy zakończyły jazdę w przydrożnym rowie, foto: Policja Oba pojazdy zakończyły jazdę w przydrożnym rowie, foto: Policja

Kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo jadącej z przeciwnej strony skodzie. Pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Kolonia Krasne, na drodze krajowej nr 17.

- Kierujący volkswagenem skręcając w lewo na posesję wymusił pierwszeństwo jadącej z przeciwnej strony skodzie. Oba pojazdy zakończyły jazdę w przydrożnym rowie, uszkadzając po drodze znak informujący o nazwie miejscowości. W wyniku zderzenia pojazdów z obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony 40-letni kierowca volkswagena - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Jak się okazało kierujący volkswagenem posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Zamościu. Za jego złamanie oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us