Reklama

Wielącza: Zderzenie trzech aut

foto: Policja foto: Policja

Trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 74 w Wielączy. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca Volkswagenem zatrzymała się na skrzyżowaniu, aby skręcić w lewo, została uderzona przez jadącego za nią busa. Siła uderzenia przesunęła jej pojazd na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z Mercedesem.

Do wypadku doszło w środę w Wielączy, na drodze krajowej nr 74.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen typu bus 57-letni mieszkaniec powiat częstochowskiego jechał zbyt szybko, z prędkością niedostosowaną do panujących warunków ruchu i uderzył w jadącego przed nim volkswagena. Kierująca nim 27-letnia mieszkanka gminy Szczebrzeszyn w tym czasie zatrzymała się oczekując na możliwość bezpiecznego skrętu w lewo. Siła uderzenia zepchnęła jej pojazd na przeciwległy pas ruchu, którym w tym czasie jechał kierujący mercedesem - 67-letni mieszkaniec Biłgoraja. Wtedy doszło do czołowego zderzenia pojazdów - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Kierujący pojazdami biorącymi udział w zdarzeniu zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci sprawdzili ich stan trzeźwosć. Wyniki wykazały, że wszyscy byli trzeźwi - dodaje.

Policjanci, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, zatrzymali "prawo jazdy" 57-letniemu kierującemu volkswagenem.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us