Reklama

Prawie 6 tys. paczek papierosów w podłodze fiata

foto: KAS, materiał nadesłany foto: KAS, materiał nadesłany

Ponad 5,7 tys. paczek nielegalnych papierosów ukrył w osobowym fiacie 33-latek. Pojazd został zatrzymany na drogach powiatu zamojskiego przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej.

Funkcjonariusze wytypowali do szczegółowej rewizji samochód osobowy, którym kierował 33-letni Polak. Jak informują, w odpowiednio przerobionej podłodze fiata mężczyzna przewoził ponad 5,7 tys. paczek papierosów różnych marek. W przeszukaniu pojazdu pomagał niezawodny w takich sytuacjach pomocnik funkcjonariuszy - pies służbowy Dżin. Bezbłędnie wskazał on miejsca ukrycia nielegalnego towaru.

Kierowca samochodu wyjaśnił, że papierosy skupował przez dwa miesiące na bazarach, licząc na odsprzedanie ich z zyskiem. Skrytki w pojeździe miał zrobić sam. Przerobiony na potrzeby przemytu samochód 33-latka funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zatrzymali jako dowód w prowadzonym postępowaniu. Mężczyzna stracił też papierosy, z których część opatrzona była ukraińskimi znakami akcyzy, a część nie posiadała żadnych znaków skarbowych.

Sprawę prowadzi komórka dochodzeniowo śledcza z Zamościa.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us