Reklama
Reklama

Musiał odreagować. Wybił szyby bejsbolem

Musiał odreagować. Wybił szyby bejsbolem

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Hrubieszowa, który wybił kijem bejsbolowym kilka szyb w miejscowych lokalach. Powiedział policjantom, że tego dnia pokłócił się z dziewczyną i musiał odreagować.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 22:00.

Policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec Hrubieszowa po kłótni z dziewczyną był bardzo wzburzony. Poszedł do pobliskiego sklepu jednak lokal był już zamknięty co jeszcze bardziej spotęgowało jego złość. Aby rozładować swoje emocje 23-latek chwycił kij bejsbolowy i zaczął wybijać nim szyby w pobliskich lokalach. Po kilku minutach policjanci zatrzymali mężczyznę. Trafił do policyjnego aresztu.

Wartość wybitych szyb oszacowano na kwotę ponad 2 tys. zł. Teraz młody mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia, grozi za to kara do 5 lat pozbawiania wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us