Reklama

71-latka goniła rowerem złodzieja torebki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

71-latka sprzątała rodzinne groby na cmentarzu w Hrubieszowie. W pewnym momencie zauważyła, że ktoś ukradł jej torebkę. Dziarska 71-latka wsiadła na rower i ruszyła w pościg za podejrzanym mężczyzną.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed południem. 

Jak informują policjanci, 71-letnia mieszkanka Hrubieszowa wybrała się rowerem na miejscowy cmentarz, aby posprzątać rodzinne groby. W pewnym momencie poszła wyrzucić śmieci do kontenera, pozostawiając rower, a przy nim torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Kiedy wróciła zorientowała się, że jej torebka zniknęła. Kobieta zauważyła młodego mężczyznę, który chodził pomiędzy grobami i podejrzanie się zachowywał. Wsiadła na rower i ruszyła za nim. Po drodze poprosiła przechodzącego mężczyznę, żeby zadzwonił na policję i poinformował o całym zdarzeniu.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, kobieta wskazała im mężczyznę, którego podejrzewa o kradzież. Okazało się, że to 26-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów. Mężczyzna był nietrzeźwy i miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us