Reklama
Reklama

Ciało 32-latki znaleziono przy torach kolejowych

Ciało odnaleziono w odległości kilkunastu metrów od torów kolejowych, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Ciało odnaleziono w odległości kilkunastu metrów od torów kolejowych, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 32-letniej mieszkanki powiatu biłgorajskiego. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Królewskim Dworze, w powiecie parczewskim. Zwłoki kobiety ujawnili pracownicy kolei nieopodal linii kolejowej Lublin – Łuków.

Wczoraj rano dyżurny policji został powiadomiony przez pracowników kolei o znalezieniu zwłok obok linii kolejowej na trasie Lublin – Łuków.

Jak informuje policja, ciało zostało znalezione w miejscowości Królewski Dwór w odległości kilkunastu metrów od torów kolejowych. Mundurowi ustalili, że są to zwłoki 32–latki z powiatu biłgorajskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta mogła podróżować pociągiem na trasie Warszawa – Lublin.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us