Reklama
Reklama

Uroczystości w Ameryce i Deszkowicach

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

7 kwietnia przy tablicy pamiątkowej w miejscowości Ameryka (gm. Mircze, pow. hrubieszowski) odbędą się uroczystości patriotyczno – religijne z okazji 74 Rocznicy Pacyfikacji Wsi Ameryka, Łasków, Smoligów i Olszynka. Organizowane są przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Rejonowe Mircze. Dzień później, w Deszkowicach, odbędą się uroczystości upamiętniające żołnierzy Armii Krajowej z oddziału Adama Piotrowskiego "Doliny".

Obchody w Ameryce rozpoczną się o godzinie 12.20. Publikujemy plakat ze szczegółowym programem.

Na 8 kwietnia zaplanowano uroczystości upamiętniające żołnierzy Armii Krajowej z oddziału Adama Piotrowskiego "Doliny" poległych 6 kwietnia 1943 roku w walce z niemieckim okupantem. Rozpocznie je o godz. 13:00 nabożeństwo w kościele pw. Świętego Maksymiliana Kolbego w Deszkowicach. Poniżej program.


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us