Reklama
Reklama

Stracili dom w pożarze, pomóż go odbudować

foto: http://www.komarow.pl foto: http://www.komarow.pl

Dwóch braci z miejscowości Ruszczyzna w powiecie zamojskim w pożarze domu stracili wszystko, co posiadali. Wójt gminy Komarów-Osada apeluje o pomoc rodzinie. Potrzebne są materiały budowlane i sprzęt oraz wsparcie finansowe.

Do pożaru domu doszło w nocy z 18 na 19 marca 2018 roku. Ogień strawił dorobek życia dwóch braci. Spalił się dach i strop budynku, meble i sprzęt gospodarstwa domowego, pozostały jedynie opalone ściany. Cały budynek wymaga kapitalnego remontu.

Po pożarze jeden z braci zamieszkał w mieszkaniu chronionym w Janówce. Drugi nie chciał opuszczać zwierząt, które zostały w gospodarstwie i znalazł tymczasowe schronienie u mieszkającej nieopodal rodziny.

Włodarze gminy apelują o pomoc rodzinie. Pieniądze można wpłacać na rachunek bankowy Stowarzyszenia „Dla Ciebie” działającego przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Komarowie-Osadzie z dopiskiem „Pomoc dla pogorzelców z Ruszczyzny”, nr konta 07 9644 0007 2010 0054 0678 0003.

Materiały budowlane czy sprzęty gospodarstwa domowego można przekazywać za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej (tel 84 615 31 22).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us