Reklama

Zderzenie aut na skrzyżowaniu. Kierowcy trafili do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Leśnej w Tomaszowie Lubelskim. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek około godz. 12:50.

Jak informuje policja, 44-letni kierowca Volkswagena wyjechał na ul. Sienkiewicza, którą poruszał się prawidłowo 75-letni kierowca Renaulta Clio. Kierujący vw wyjaśnił policjantom na miejscu, że wydawało mu się, że Renault miał włączony prawy kierunkowskaz, dlatego wjechał na skrzyżowanie.

Kierujący byli trzeźwi. Ze względu na uszkodzenia pojazdów policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Tomaszowie, kierujący Clio pozostał tam na obserwacji.

 

1 komentarz

  • Damian
    Damian środa, 14 marzec 2018 08:17 Link do komentarza

    Miałem kiedyś podobnie. Zaczekałem - żyję... Pan dalej pojechał prosto z włączonym cały czas kierunkowskazem. Zasada ograniczonego zaufania... Teraz wyjeżdżam dopiero jak ewidentnie widzę, że ktoś zaczyna skręcać.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us