Reklama
Reklama

Ukradli 1400 litrów paliwa

Skradzione paliwo zakopali na posesji jednego ze sprawców, foto: Policja Skradzione paliwo zakopali na posesji jednego ze sprawców, foto: Policja

Czterech mężczyzn w wieku od 19 do 33-lat odpowie za kradzież 1400 litrów oleju opałowego o wartości 4 tys. zł. Tomaszowscy policjanci odzyskali część paliwa, pozostałą część sprawcy sprzedali i wykorzystali w swoich autach.

Jak informuje policja, pod koniec grudnia do komendy zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że ktoś z budynku gospodarczego ukradł mu 1400 litrów oleju opałowego. Olej wykorzystywał do ogrzewania budynków, część paliwa znajdowała się w specjalnym zbiorniku, a reszta schowana była w budynku gospodarczym. Sprawcy podjechali samochodem pod budynek, wyłamali kłódki zabezpieczające drzwi i wynieśli znajdujące się tam bańki.

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali wczoraj sprawców. To czterej mieszkańcy gm. Łaszczów w wieku od 19 do 33-lat.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni część łupu sprzedali i wlali do swoich aut, natomiast pozostałą część kryminalni odnaleźli w bańkach zakopanych na posesji jednego ze sprawców. Otwór w ziemi zatkany był wiadrem, a to wszystko znajdowało się pod nieużywanym tunelem.

Jak się później okazało 3 najstarszych mężczyzn w przeszłości miało już konflikt z prawem. Teraz mieszkańcy gm. Łaszczów odpowiedzą przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us