Reklama
Reklama

Osobówka wjechała w rejsowego busa Zamość - Rzeszów

Seat wjechał w rejsowego busa, foto: Policja Seat wjechał w rejsowego busa, foto: Policja

Kierowca Seata nie zastosował się do znaku "stop" i uderzył w rejsowego busa relacji Zamość - Rzeszów, którym podróżowało 10 osób. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 26-letni kierowca osobówki za stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym stracił prawo jazdy.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę po godzinie 17:00 na trasie W-835.

Jak informuje policja, na wysokości skrzyżowania do miejscowości Wola Różaniecka doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Seat i busa rejsowego relacji Zamość - Rzeszów. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 26-letni kierowca osobówki na skrzyżowaniu dróg nie zastosował się do znaku "stop" i z drogi podporządkowanej wyjechał na drogę z pierwszeństwem uderzając w jadący prawidłowo bus m-ki Mercedes, którym kierował 42-latek z Zamościa. W wyniku uderzenia Mercedes zjechał na prawe pobocze i uderzył w znak drogowy.

W busie oprócz kierowcy znajdowało się 9 pasażerów. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. 26-letni kierowca seata za nie udzielenie pierwszeństwa przejazdu i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us