Reklama

Pieszy wpadł pod samochód. Był pijany

Pieszy wszedł wprost pod jadący prawidłowo samochód m-ki Mitsubishi, foto: Policja Pieszy wszedł wprost pod jadący prawidłowo samochód m-ki Mitsubishi, foto: Policja

Prawie 2,5 promila miał pieszy potrącony w sobotni wieczór w Obszy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-latek wszedł wprost pod jadący samochód. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do potrącenia doszło w minioną sobotę około godziny 19:00.

Policjanci wstępnie ustalili, że 34-letni pieszy, mieszkaniec gminy Obsza wszedł wprost pod jadący prawidłowo samochód m-ki Mitsubishi. Autem kierował 66-latek z gminy Tarnogród. Policyjny alkomat wykazał, że pieszy znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Mundurowi ustalili też, że pieszy szedł prawą stroną jezdni i nie posiadał elementów odblaskowych.

W wyniku zdarzenia 34-latek został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala.

1 komentarz

  • Kierowca
    Kierowca poniedziałek, 12 marzec 2018 21:23 Link do komentarza

    Głupota nie zna granic.Swoją drogą z czego ten samochód jest zrobiony jeśli pieszy po uderzeniu rozpruwa go jak konserwę.Strach tym jeździć.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us