Reklama

Hrubieszów: Amunicja w szkole

foto: Policja foto: Policja

Ponad 90 sztuk różnego rodzaju starej amunicji, łusek wraz z elementem broni zabezpieczyli policjanci na terenie jednej z hrubieszowskich szkół podstawowych. Jak się okazało, były to eksponaty dawnej "Izby Pamięci". Zostały odnalezione przez pracownika placówki w jednym z nieużywanych pomieszczeń.

Wczoraj pracownik jednej ze szkól podstawowych poinformował policjantów o ujawnieniu na terenie placówki starych elementów broni i amunicji.

Policjanci zabezpieczyli ponad 90 sztuk różnego rodzaju starej amunicji, łusek wraz z elementem broni pochodzących z czasów drugiej wojny światowej. Jak ustalili funkcjonariusze, ujawnione elementy znajdowały się w nieużytkowanym pomieszczeniu, gdzie przed 40 laty była zorganizowana tzw. "Izba Pamięci" przez ówczesnego nauczyciela historii. Pomieszczenie nie było używane do celów dydaktycznych od długiego czasu, elementy te zostały ujawnione dopiero wczoraj.

Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezisko i wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us