Reklama
Reklama

Promile, kolizja, awantura domowa i noc w policyjnym areszcie

Uszkodził przydrożny znak, foto: Policja Uszkodził przydrożny znak, foto: Policja

48-latek z Zamościa wsiadł za kierownicę mimo, że w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Spowodował kolizję, uszkadzając przydrożny znak. Jakby tego było mało, po powrocie do domu wszczął awanturę. Noc spędził w areszcie.

Wczoraj policjanci z posterunku w Woli Uhruskiej (pow.włodawski) ok. godz 17:30 zauważyli w m. Uhrusk pojazd m-ki Volkswagen Passat, jadący bez prawej przedniej lampy. Zatrzymali auto do kontroli. Kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Okazało się, że mężczyzna wcześniej uczestniczył w kolizji, podczas której uderzył w przydrożny znak.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Na zakończenie wieczoru policjanci otrzymali jeszcze zgłoszenie o interwencji domowej z udziałem 48-latka. Zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo i wykroczenie drogowe.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us