Reklama

Dzielnicowy uratował mężczyznę przed wychłodzeniem

Dzielnicowy asp. Waldemar Łuczak, foto: Policja Dzielnicowy asp. Waldemar Łuczak, foto: Policja

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Tyszowcach (powiat tomaszowski) uratował 62-letniego mieszkańca gm. Rachanie przed wychłodzeniem. Policjant wezwał pogotowie i sprowadził mężczyznę w miejsce, gdzie mogli dojechać ratownicy medyczni.

Jak informuje policja, wczoraj około godziny 9:00 dzielnicowy z Posterunku Policji w Tyszowcach asp. Waldemar Łuczak podczas pełnionej służby obchodowej na terenie gminy Rachanie zauważył mężczyznę w oknie domu stojącego na odludnym terenie. Okazało się, że 62-latek znajdował się w stanie wychłodzenia. Policjant natychmiast wezwał pogotowie a następnie sprowadził mężczyznę w miejsce, gdzie mogła dojechać karetka pogotowia.

Mężczyzna trafił do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Jego życie i zdrowie nie są zagrożone.

Policjanci apelują, aby w okresie zimowym zwracać uwagę na osoby samotnie zamieszkujące, w podeszłym wieku, czy znajdujące się pod działaniem alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us