Reklama
Reklama

BMW wjechało w dwa jelenie. Dwie osoby trafiły do szpitala

W zderzeniu z leśną zwierzyną ucierpiał kierowca i pasażer BMW, foto: Policja W zderzeniu z leśną zwierzyną ucierpiał kierowca i pasażer BMW, foto: Policja

Zderzenie osobowego BMW z dwoma jeleniami, które przebiegały przez krajową 17-kę w miejscowości Krasne pod Starym Zamościem. Kierujący i pasażer trafili do szpitala. Starcia z autem nie przeżył jeden jeleń.

Do zdarzenia doszło po godzinie trzeciej rano w miejscowości Krasne.

- Poruszającemu się drogą krajową nr 17 kierowcy bmw, nagle wbiegły przed maskę pojazdu dwa jelenie. Starcia z pojazdem, którym kierował 57-letni mieszkaniec Zamościa, nie przeżyło jedno ze zwierząt. W zderzeniu z leśną zwierzyną ucierpiał również kierowca i 42-letni pasażer. Mężczyźni z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Auto, którym podróżowali zostało poważnie uszkodzone - informuje podinsp. Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Tylko w tym roku na drogach wiodących przez powiat zamojski doszło do ponad 20 zdarzeń drogowych z udziałem dzikiej zwierzyny. Policja apeluje do kierowców o wzmożoną czujność na drogach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us