Biłgoraj: Oszukał 81-latkę. Kto go rozpoznaje?

Oszukał 81-latkę. Kto go rozpoznaje? foto: Policja Oszukał 81-latkę. Kto go rozpoznaje? foto: Policja

Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który oszukał 81-letnią mieszkankę Biłgoraja. Kobieta myśląc, że pomaga swojemu wnuczkowi, przekazała oszustowi 6 tys. zł. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z policją.


Do oszustwa doszło 6 marca b.r. w Biłgoraju. Jak informuje policja, 81-letnia kobieta otrzymała telefon od mężczyzny, który udając jej wnuczka, poprosił o pilne pożyczenie gotówki. Twierdził, że przed chwilą spowodował wypadek i musi zapłacić rekompensatę osobie poszkodowanej w zdarzeniu. Poprosił o 25 tys. zł. Dodał, że po gotówkę zgłosi się jego kolega.

Kobieta nie miała przy takiej kwoty, przygotowała dla ?wnuczka? 6 tys. zł. Pieniądze przekazała mężczyźnie, który się po nie zgłosił. Ten zapewnił, że z jej wnuczkiem jest wszystko w porządku i nic mu nie grozi.

Kiedy starsza pani zorientowała się, że padła ofiara oszustów, powiadomiła Policję. Policjanci prowadząc postępowanie w tej sprawie zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać sylwetkę oszusta.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod nr telefonu (84) 68 68 210 lub pod nr alarmowymi 997 lub 112. Informację można przekazać anonimowo.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us