Reklama
Reklama

Korhynie: Wyglądało groźnie, kobieta z 5-letnią córką wypadła z drogi

foto: Policja foto: Policja

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj rano w miejscowości Korhynie. Kierująca fordem zjeżdżając z górki nie zapanowała nad pojazdem i zjechała z jezdni w prost w krzaki. 35-lataka była trzeźwa. Na szczęście zarówno jej i jej i córce nic się nie stało.

Jak informuje policja, 35-letnia mieszkanka gm. Jarczów przed godz. 8.00 zjeżdżając z górki straciła panowanie nad pojazdem. Ford wpadł do rowu. W samochodzie znajdowała się również 5-letnia dziewczynka. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było niedostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze.

35-latka sama zawiadomiła służby ratownicze, że wjechała do rowu. Na szczęście kobiecie i jej córce nic się nie stało.

Policjanci przypominają, że warunki pogodowe zimą bywają różne: - " Kiedy pada deszcz - śnieg, a drogi są śliskie nie trudno o wypadek. Często zdarzenia drogowe kończą się niegroźną stłuczką, jednak bywa, że dochodzi do wypadku, w którym są poszkodowani. Wielu zdarzeń drogowych można uniknąć przestrzegając zasad ruchu drogowego i stosując zasadę ograniczone zaufania. Pamiętajmy - prędkość dopuszczalna w czasie intensywnych opadów deszczu czy podczas przymrozków nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną".

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us