Reklama
Reklama

Zwierzyniec: RPN przekazał komputery policjantom

Wczoraj w siedzibie Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu komputerowego, foto: Policja Wczoraj w siedzibie Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu komputerowego, foto: Policja

Roztoczański Park Narodowy w Zwierzyńcu przekazał nowy sprzęt komputerowy dla policjantów z Posterunku Policji w Zwierzyńcu. Wczoraj odbyło się oficjalne przekazanie komputerów.

- Wczoraj w siedzibie Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu komputerowego, z którego podczas codziennej służby będą korzystali policjanci z Posterunku Policji w Zwierzyńcu. Obecny podczas spotkania I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu mł. insp. Andrzej Mioduna podziękował dyrektorowi RPN Panu Andrzejowi Tittenbrun za okazaną pomoc i przekazany sprzęt. Nawiązał również do wieloletniej współpracy pomiędzy zwierzyniecką policją, a strażnikami RPN, która każdego dnia przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa zarówno mieszkańców Zwierzyńca, jak i turystów odwiedzających to urokliwe miejsce na Roztoczu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, oficer prasowy zamojskiej policji. 

Władze Gminy Zwierzyniec również zadeklarowały pomoc finansową dla mundurowych ze Zwierzyńca. Przekazane pieniądze zostaną wykorzystane na zakup rowerów dla policjantów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem już w nadchodzącym sezonie turystycznym będzie można zobaczyć policjantów patrolujących tereny Zwierzyńca na służbowych rowerach.

2 komentarzy

  • rejm
    rejm środa, 10 styczeń 2018 16:16 Link do komentarza

    Nie jest to zrozumiałe ze" Parki narodowe "-przekazują coś policjantom-czy tak się wzbogaciły przez Szyszkę.A MSW to co "piate koło"???????????????

  • kazik
    kazik środa, 10 styczeń 2018 17:19 Link do komentarza

    Patrole rowerowe.. super sprawa ale chyba nie na Posterunku Policji. Chyba że tam tyle ludzi pracuje co mogą sobie na taki patrol pozwolić

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us