Reklama
Reklama

Bodaczów: 24-latek potrącony przez ciężarowe volvo

24-latek potrącony przez ciężarowe volvo, foto: archiwum 24-latek potrącony przez ciężarowe volvo, foto: archiwum

Jak informuje policja, 24-letni pieszy nagle wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy marki volvo. Mężczyzna trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło we wtorek w Bodaczowie.

Wypadek miał miejsce po godzinie 18.00.

- Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 24-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn idąc lewym poboczem jezdni z nieustalonych przyczyn, nagle wtargnął na jezdnię wprost pod koła ciężarowego volvo, którym kierował 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W wyniku zdarzenia pieszy doznał między innymi urazu głowy. Trafił do szpitala. Policjanci pobrali od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykaże czy w chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w pobliżu przejść dla pieszych, a poza miastem o baczne zwracanie uwagi na pobocza. Pieszym przypominają, że zabrania się im między innymi wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściach dla pieszych, wchodzenia na jezdnię zza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi, czy też przebiegania przez jezdnię.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us