Reklama
Reklama

Potrącenie pieszego w Dąbrowie Tomaszowskiej

Do wypadku doszło po godzinie 14:30, foto: Policja Do wypadku doszło po godzinie 14:30, foto: Policja

We wtorek w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do potrącenia pieszego. Droga krajowa nr 17 na odcinku Tomaszów Lubelski - Tarnawatka Tartak przez około 2 godziny była zablokowana. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło po godzinie 14:30.

Policjanci ustalili, że jadący pojazdem marki volkswagen polo, mieszkaniec gm. Tarnawatka potrącił pieszego. Jak wyjaśnił 58-latek widział, że na poboczu stoi mężczyzna, w momencie kiedy był już przy nim, mężczyzna nagle wtargnął na jezdnie. Na miejsce została wezwana karetka, która zabrała 68-letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego do szpitala.

Jak informuje policja, mężczyzna poruszał się poboczem bez odblasków. Teraz tomaszowscy policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us