Reklama

Reklama

Amunicja w dojarce, karabin w łóżku

Za nielegalne posiadanie broni i amunicji kodeks karny przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności, foto: Policja Za nielegalne posiadanie broni i amunicji kodeks karny przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności, foto: Policja

61-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów miał nielegalną broń i amunicję. Mężczyzna ukrył 60 sztuk amunicji w dojarce, karabin schował w wersalce. Za nielegalne posiadanie broni i amunicji kodeks karny przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje policja, wczoraj hrubieszowscy kryminalni we współpracy z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali 61-letniego mieszkańca gminy Dołhobyczów. Podczas przeszukania jego posesji zabezpieczono 60 sztuk amunicji oraz karabin. Nielegalny arsenał był skrzętnie ukryty. Amunicja znajdowała się w dojarce, natomiast karabin odnaleziono w wersalce.

Mężczyzna nie posiada pozwolenia na broń, został więc zatrzymany przez mundurowych i trafił do policyjnego aresztu. Jak informuje policja, zabezpieczona broń trafi do badań balistycznych prowadzonych przez Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Lublinie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us