Szczebrzeszyn: Wtargnęli na posesję i pobili właściciela

Wtargnęli na posesję i pobili właściciela, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, materiał poglądowy) Wtargnęli na posesję i pobili właściciela, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, materiał poglądowy)

Pod zarzutem naruszenia miru domowego i pobicia do policyjnego aresztu trafili dwaj młodzi mieszkańcy gm. Szczebrzeszyn. 19 i 20-latek wtargnęli na teren jednej z posesji i pobili 56-letniego właściciela. Sprawcy byli pijani.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem.

- Z informacji przekazanych dyżurnemu policji wynikało, że na teren jednej z posesji w gm. Szczebrzeszyn wtargnęło dwóch młodych mężczyzn. Nieproszeni goście zaatakowali interweniującego 56-letniego właściciela. Szarpali się z nim, zadając uderzenia po całym ciele. Jeden z napastników uderzył mężczyznę butelką w głowę. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zastali młodzieńców przed posesją pokrzywdzonego. Obaj zachowywali się agresywnie, kierując w stronę 56-latka wulgaryzmy. Pod zarzutem naruszenia miru domowego i pobicia młodzieńcy zostali zatrzymani - relacjonuje podinsp. Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

19 i 20-latek trzeźwieją w policyjnym areszcie. Młodszy w organizmie miał dwa promile, starszy trzy. Dzisiaj zostaną przesłuchani.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us