Reklama

Reklama

Chciał uniknąć zderzenia z sarną, wpadł do rzeki

Pojazd wpadł w poślizg, zjechał na pobocze, otarł się o barierkę mostu i wjechał do rzeki, foto: Policja Pojazd wpadł w poślizg, zjechał na pobocze, otarł się o barierkę mostu i wjechał do rzeki, foto: Policja

Kierujący skodą chciał uniknąć zderzenia z sarną, wpadł w poślizg, otarł się o barierkę mostu i wpadł do rzeki. 18-letni pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do groźnego wypadku doszło w piątek w miejscowości Zaburze (gm. Radecznica). Jak informuje policja, tuż po godzinie 22.00 kierujący skodą chcąc uniknąć zderzenia z sarną gwałtownie przyhamował i skręcił w prawo. Pojazd wpadł w poślizg, zjechał na pobocze, otarł się o barierkę mostu i wjechał do rzeki.

Kierujący skodą 18-letni mieszkaniec Radecznicy oraz dwóch pasażerów sami wyszli z pojazdu. Jeden z pasażerów, 18-letni mieszkaniec gminy Radecznica wymagał pomocy specjalistycznej. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Kierowca był trzeźwy.

1 komentarz

  • Albert
    Albert poniedziałek, 27 listopad 2017 14:36 Link do komentarza

    a pod Hrebenne juz trzeci dzien w rowie leży TIR a dzisiejszym opadom sniegu kolejny nie podołał na zakrecie

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us