Reklama

Reklama

Hrubieszów: Śmiertelne potrącenie. Nie żyje 59-letnia kobieta

Do tragicznego zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi, foto: Policja Do tragicznego zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi, foto: Policja

Osobówka uderzyła w pieszą na ulicy Dwernickiego w Hrubieszowie. Jak podaje policja, kobieta zmarła a sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę po godzinie 19:00.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 59-letnia kobieta przechodząca przez jezdnię została potrącona przez nadjeżdżający pojazd osobowy. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Niestety, nie udało się uratować kobiety. Prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Do sprawy zatrzymano jedną osobę, która przebywa w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pomoże wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us