Reklama

Reklama

Wyskoczył z okna, uratowały go sznurki na bieliznę

Zdarzenie miało miejsce w czwartek w południe na jednym z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju, foto: zdjęcie poglądowe Zdarzenie miało miejsce w czwartek w południe na jednym z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju, foto: zdjęcie poglądowe

Ogromne szczęście miał 39 latek z Biłgoraja. Mężczyzna wyskoczył z okna na 4 piętrze, zaczepił się o sznurki na bieliznę i wylądował na balkonie sąsiadów. 39 latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek w południe na jednym z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju.

Jak informuje policja, mężczyzna wyskoczył z balkonu swojego mieszkania znajdującego się na 4 piętrze. Na szczęście zaczepił się o sznurki na bieliznę znajdujące się na balkonie sąsiadów z 3 piętra. 39 latek odbił się od nich i spadł do środka balkonu. Niewzruszony, spokojnie wyszedł z mieszkania sąsiadów, wrócił do siebie, ubrał się ciepło i wyszedł z bloku.

Policjanci zatrzymali mężczyznę w okolicach jednego z miejskich lokali gastronomicznych. Policyjny alkomat wykazał, że 39 latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Z uwagi na swój stan mężczyzna został umieszczony w Izbie Wytrzeźwień w Zamościu.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us