Reklama
Reklama

Silny złodziej, nosił 40-kilogramowe ... krokwie

Złodziej przeniósł 40 kilogramowe krokwie na swoich barkach, do swojego domu oddalonego o około 2 kilometry, foto: archiwum Złodziej przeniósł 40 kilogramowe krokwie na swoich barkach, do swojego domu oddalonego o około 2 kilometry, foto: archiwum

W gminie Uchanie (pow. hrubieszowski), z terenu budowy zniknęło 5 krokwi. Okazało się, że złodziej przeniósł 40 kilogramowe krokwie na swoich barkach, do swojego domu oddalonego o około 2 kilometry.

Policjanci zatrzymał 42-latka, który odpowie za kradzież. Jak ustalili, mężczyzna nocą dokonał kradzieży 5 krokwi drewnianych z terenu prywatnej budowy na terenie gminy Uchanie. Mężczyzna przyznał, że nosił około 40-kilogramowe krokwie na swoich barkach na teren własnej posesji oddalonej o 2 kilometry od miejsca kradzieży.

Jak wynika z ustaleń policji, 42-latek z terenu tej samej budowy wcześniej skradł także blachodachówkę oraz rynny, warte łącznie 1 tys. zł. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wykorzystał skradzioną blachę na terenie własnej posesji i użył jej do pokrycia własnego domu oraz budy dla psa.

Teraz mężczyzna odpowie przed Sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us