Reklama
Reklama

Pokłóciła się z chłopakiem, wbiegła wprost pod jadący samochód [WIDEO]

Zdarzenie miało miejsce kilka metrów od przejścia dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim, foto: Policja Zdarzenie miało miejsce kilka metrów od przejścia dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim, foto: Policja

Wiele szczęścia miała 17-latka, która po kłótni ze znajomym wbiega na jezdnię i wpada pod jadący samochód. Dziewczyna doznała jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Zdarzenie miało miejsce kilka metrów od przejścia dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim na głównej ulicy przy Sądzie Rejonowym.

Jak informuje policja, jadący toyotą 31-latek mieszkaniec gm. Ulhówek nie miał szans nawet zahamować, aby uniknąć potrącenia pieszej. Jak widać na nagraniu z miejskiego monitoringu, kobieta w pewnym momencie zaczyna biec. Policjanci ustalili, że chwilę przed zdarzeniem doszło miedzy nią a znajomym do kłótni. Mieszkanka gm. Józefów była przytomna ale kontakt z nią był utrudniony. Czuć było od niej alkohol, dlatego została pobrana krew do badań.

17-latka miała bardzo dużo szczęścia bo wyszła z tego z ogólnymi potłuczeniami ciała.

Media

2 komentarzy

  • Gosc
    Gosc wtorek, 14 listopad 2017 20:37 Link do komentarza

    Niestety...milosc jest slepa. Mloda dziewczyna jeszcze nie jedego pozna... malo brakowalo zrobilaby smutne zycie swoim bliskim.... powinna przejsc jakas terapie psychologiczna...

  • Pokolenie autopromocji
    Pokolenie autopromocji środa, 15 listopad 2017 09:51 Link do komentarza

    Chłopak nie polajkował jej nowego zdjęcia profilowego na Facebooku. Zarzuciła mu że już mu na niej nie zależy tak jak kiedyś i że to już koniec.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us