Hostynne Kolonia: Tragedia na drodze. Zginęli dwaj piesi

71-latek i 67-latek zginęli na miejscu, foto: Policja 71-latek i 67-latek zginęli na miejscu, foto: Policja

Zginęli dwaj mężczyźni potrąceni przez samochód na trasie z Zamościa do Hrubieszowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący oplem 22-latek jadący w kierunku Zamościa najechał na dwóch pieszych przechodzących przez jednię. 71-latek i 67-latek zginęli na miejscu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 16:00 w miejscowości Hostynne Kolonia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 22-letni mieszkaniec Hrubieszowa kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra jadąc w kierunku Zamościa najechał na dwóch pieszych, którzy przechodzili przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. W momencie kiedy doszło do wypadku padał deszcz.

Stróże prawa informują, że piesi przechodzili przez jezdnię z lewej strony na prawą. Kierowca opla w celu ich ominięcia prawdopodobnie chciał zjechać na przeciwny pas. Jednak gdy rozpoczął ten manewr, piesi zmienili kierunek i zaczęli się cofać. Kierowca najechał na nich. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, jednak 71-latka i 67-latka z gminy Werbkowice nie udało się uratować. W wyniku doznanych obrażeń ciała mężczyźni zmarli na miejscu.

Kierowca opla był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Obecnie wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

5 komentarzy

 • Artur
  Artur wtorek, 14 listopad 2017 16:14 Link do komentarza

  I standardowe zatrzymanie prawka, nie ważne czy winny czy nie ale zatrzymać trzeba bo tradycja zobowiązuje, strach tu jeździć bo za niedługo za spaloną żarówkę będą tu zabierać prawko..

 • zukosa
  zukosa wtorek, 14 listopad 2017 16:30 Link do komentarza

  dwa trupy i dziwisz sie ze prawko zabrane? noz Qrwa ludzkie zycie to nie spalona zarówka!!!

 • Artur
  Artur wtorek, 14 listopad 2017 18:55 Link do komentarza

  Tylko jeśli to nie jego wina to dlaczego ma być ukarany? i tak wystarczy sama świadomość tego co się stało. Nie odnoszę się tylko do tego zdarzenia tylko do faktu, że nasza policja lubuje się w odbieraniu prawka przy każdym możliwym zdarzeniu, trochę to dziwne i na to chciałem zwrócić uwagę.

 • zukosa
  zukosa wtorek, 14 listopad 2017 19:02 Link do komentarza

  To czy to nie jest jego wina, to chyba nic pewnego. Spodziewam się, że to biegli sprawdzą ile jechał i ustalą kto jest winny tej tragedii. Uważam osobiście, że do momentu wyroku sądu ten młodzieniec nie powinien mieć prawa jazdy.

 • Robert
  Robert wtorek, 14 listopad 2017 21:22 Link do komentarza

  Odpowiedzcie sobie piesi na bardzo ważne pytanie
  Kto kogo lepiej widzi w nocy i nie tylko, ale szczególnie w nocy
  1 kierowca pieszego
  2 pieszy kierowce
  Tej osoby będzie wina

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us