Reklama

Reklama

Józefów: Młodzieniec pobił ojca, został aresztowany

Mężczyzna dopuścił się przestępstw w warunkach recydywy, foto: archiwum, zjęcie poglądowe Mężczyzna dopuścił się przestępstw w warunkach recydywy, foto: archiwum, zjęcie poglądowe

Na trzy miesiące trafi do aresztu 26-letni mieszkaniec gminy Józefów. Młodzieniec pobił swojego ojca i groził mu zabójstwem. W przeszłości był karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Jak informuje policja, 26 latek z gminy Józefów usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej i kierowania gróźb karalnych w stosunku do swojego ojca. Mężczyzna z wnioskiem o areszt został doprowadzony do sądu. Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec 26 latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Mężczyzna dopuścił się przestępstw w warunkach recydywy. W przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Teraz ponownie odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us