Reklama
Reklama

Tragiczny finał przejażdżki bryczką

Wypadek miał miejsce w czwartek wczesnym popołudniem na łąkach w m. Zubowice, foto: Policja Wypadek miał miejsce w czwartek wczesnym popołudniem na łąkach w m. Zubowice, foto: Policja

Tragicznie dla 67-letniego mieszkańca gm. Skierbieszów zakończyła się rekreacyjna przejażdżka bryczką. Podczas jazdy po łące, pojazd wywrócił się. Trójka pasażerów i powożący wypadli z zaprzęgu. Niestety pomimo akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia 67-latka.

Wypadek miał miejsce w czwartek wczesnym popołudniem na łąkach w m. Zubowice.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas rekreacyjnej przejażdżki bryczką, powożony przez 50-letniego mieszkańca powiatu krasnostawskiego pojazd wywrócił się. Trójka pasażerów w wieku 54 - 67 lat wraz z woźnicą wypadła z zaprzęgu. Niefortunny wypadek niestety dla 67-letniego mieszkańca gm. Skierbieszów zakończył się tragicznie. Pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł - informuje zamojska policja. 

Powożący bryczką 50-latek, jak ustalili policjanci, był trzeźwy. Pojazd. którym poruszali się mężczyźni zabezpieczono do badań. Trwa ustalanie szczegółów i okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us