Reklama
Reklama

Chciał pomóc, został potrącony

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 20:00 w Tarnogrodzie, foto: archiwum Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 20:00 w Tarnogrodzie, foto: archiwum

Nietypowe zdarzenie drogowe w Tarnogrodzie. Kierowca opla wjechał w ogrodzenie posesji. Pomóc mu postanowił inny kierowca oraz nietrzeźwy pieszy. Ten ostatni, został dość niefortunnie potrącony przez osobówkę.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 20:00 w Tarnogrodzie (pow. biłgorajski).

Jak wstępnie ustali policjanci, 18-latek z gminy Obsza, który kierował oplem w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji uszkadzając kilka przęseł i słupków. Opel zawisł na uszkodzonym ogrodzeniu. Widząc zaistniałą sytuację 21-letni kierowca skody postanowił zatrzymać się i pomóc 18-latkowi. Mężczyźni przy użyciu linki holowniczej wyciągnęli opla na drogę. Pod toczący się pojazd wszedł 56-latek z Tarnogrodu, który jak później powiedział policjantom również chciał pomóc.

Mężczyzna został uderzony przez opla, przewrócił się i z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak wskazał policyjny alkomat mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us