Reklama
Reklama

Skierbieszów: Ponad 850 gram suszu marihuany ukrył w tekturowych pudełkach

Właścicielem zabezpieczonego suszu okazał się 27-letni mieszkaniec gm. Skiebieszów, foto: Policja Właścicielem zabezpieczonego suszu okazał się 27-letni mieszkaniec gm. Skiebieszów, foto: Policja

Ponad 850 gram marihuany zabezpieczali zamojscy kryminalni na jednej z posesji w gm. Skierbieszów. Policjanci znaleźli także akcesoria wykorzystywane do przygotowywania narkotyków. Właściciel suszu roślin konopi został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

- Kryminalni z Zamościa przed weekendem „odwiedzili” jedną z posesji położonej w gminie Skierbieszów. Podczas przeszukania budynków znajdujących się na posesji, w mieszkaniu znaleźli tekturowe pudełko, w którym znajdowały się suszone rośliny konopi. Kolejne pojemniki z taką samą zawartością znaleźli w pomieszczeniach gospodarczych. Łącznie mundurowi ujawnili ponad 850 gram marihuany a także akcesoria wykorzystywane do przygotowywania narkotyków- informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

Właścicielem zabezpieczonego suszu okazał się 27-letni mieszkaniec tej posesji. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us