Reklama

Ruszczyzna: Pijani jechali skuterem, wypadli z drogi

Prędkość i alkohol było przyczyną piątkowego wypadku w Ruszczyźnie, foto:Policja Prędkość i alkohol było przyczyną piątkowego wypadku w Ruszczyźnie, foto:Policja

Kierujący skuterem jechał za szybko, doprowadził do przewrócenia pojazdu. Jechał z pasażerem. Mężczyźni byli pijani, kierowca miał prawie 3 promile w organizmie. Trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Ruszczyzna w powiecie zamojskim.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skuterem 29-letni mieszkaniec gminy Komarów, nie dostosował prędkości jazdy do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad pojazdem i spowodował jego przewrócenie - informuje Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji. - O zdarzeniu pogotowie ratunkowe oraz policję powiadomili świadkowie, którzy co prawda nie widzieli momentu przewrócenia się skutera, jednak widzieli dwóch mężczyzn jadących tym pojazdem, a później po chwili zauważyli ten sam skuter przewrócony na poboczu drogi, a obok niego leżące dwie osoby - relacjonuje.

Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyzn do szpitala. Mundurowi zbadali ich trzeźwość. Kierujący w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu, natomiast pasażer, 29-letni mieszkaniec gminy Komarów ponad 1,5 promila.

Za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie wypadku kierujący skuterem odpowie przed Sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us