Reklama

Zginął 25-letni kierowca BMW. Auto zawinęło się na drzewie

foto: Policja foto: Policja
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Żółkiew (pow. krasnostawskim). 25-letni kierowca BMW podczas wyprzedzania stracił panowanie na autem i wjechał w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Podróżował sam.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25 letni kierujący BMW podczas wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał początkowo na lewe pobocze, a następnie przejechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu - informuje Grzegorz Kucharski z krasnostawskiej policji.

25-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego podróżował sam. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

3 komentarzy

 • Justus
  Justus środa, 12 czerwiec 2024 16:32 Link do komentarza

  Jak widać, prędkość była bardzo duża, skoro wypadł silnik z tego samochodu. Czy BMW to samochód, którym nie można jechać wolno, bo się silnik zatrze? Czy naprawdę trzeba "cisnąć" do oporu, wyprzedzając wszystkich na drodze? Czy to ujma jechać spokojnie takim BMW? Kolejna bezsensowna śmierć młodego człowieka, który bardziej cenił szybkość, niż własne życie...

 • powinno się
  powinno się czwartek, 13 czerwiec 2024 22:31 Link do komentarza

  zakazać jeżdżenia BMW co najmniej do ukończenia 30 lat!!

 • sofi
  sofi środa, 19 czerwiec 2024 07:43 Link do komentarza

  BędzieszMiałWypadek

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us