Reklama

Tymczasowy areszt dla sprawcy wypadku

foto: Policja foto: Policja
Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 45-letni mieszkaniec pow. krasnostawskiego, który w sobotę spowodował wypadek. W wyniku zdarzenia ranna została 40-letnia motocyklistka, która z ciężkimi obrażeniami przebywa w szpitalu. Sprawca miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w miejscowości Siennica Nadolna (pow. krasnostawski).

- 45-letni mężczyzna kierując samochodem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 40 – letniej motocyklistce. Kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie przebywa nadal. Kierujący Oplem miał niemal 2 promile alkoholu. Jedną z pierwszych osób, które były na miejscu zdarzenia i udzielały pomocy poszkodowanej był będący na wolnym policjant Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie - informuje Grzegorz Kucharski z krasnostawskiej policji.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym. Dzisiaj sąd na wniosek policji i prokuratora zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us