Reklama

Motocyklistka z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Sprawca miał prawie 2 promile

foto: Policja foto: Policja
Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej motocyklem. 40-latkę z ciężkimi obrażeniami przewieziono do szpitala. Sprawca wypadku miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Został zatrzymany i wkrótce usłyszy prokuratorskie zarzuty.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 17:30, w miejscowości Siennica Nadolna (pow. krasnostawski).

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem 45-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego, jadący od strony Krasnegostawu, skręcał w kierunku osiedla Cukrowni. W trakcie tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa poruszającej się prawidłowo, z przeciwnego kierunku kierującej motocyklem marki Honda, 40-latce z powiatu chełmskiego. Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona karetką pogotowia do szpitala w Krasnymstawie.

Kierujący oplem miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us