Reklama
Reklama

Wnuczek ukradł babci biżuterię

Młodzieniec po wypchnięciu okna dostał się do mieszkania swojej babci i ukradł biżuterię, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Młodzieniec po wypchnięciu okna dostał się do mieszkania swojej babci i ukradł biżuterię, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Niewdzięczny wnuk zamiast pomagać babci, to bezczelnie ją okradł z biżuterii. 21-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska wykorzystał fakt, że 67-latka była w sanatorium.

W poniedziałek, około godziny 20:00 policjanci otrzymali informację o kradzieży z włamaniem w Lubyczy Królewskiej. Chwilę później zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska. Młodzieniec po wypchnięciu okna dostał się do mieszkania swojej babci, 67-letniej mieszkanki gm. Lubycza Królewska, która aktualnie przebywa w sanatorium. Jego łupem padła biżuteria. Policjanci odzyskali w całości skradzione mienie, a niewdzięczny wnuczek został osadzony w policyjnym areszcie.

Teraz o dalszym jego losie zdecyduje Sąd. Za kradzież z włamaniem grozi kar nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us