Reklama
Reklama

Śmiertelne potrącenie w Zażółkwi. Policja szuka świadków

Do wypadku doszło w nocy 19/20 sierpnia b.r. przed godziną 1:00 w miejscowości Zażółkiew, foto: Policja Do wypadku doszło w nocy 19/20 sierpnia b.r. przed godziną 1:00 w miejscowości Zażółkiew, foto: Policja

Policjanci poszukują świadków wypadku, który wydarzył się w sierpniu w miejscowości Zażółkiew w powiecie krasnostawskim. Zginął 54-letni pieszy. Policja prosi o kontakt osoby, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia.

Przypomnijmy, do wypadku doszło w nocy 19/20 sierpnia b.r. przed godziną 1:00 w miejscowości Zażółkiew (gmina Krasnystaw). Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem dostawczym jadąc drogą wojewódzką potrącił pieszego. W skutek zdarzenia 54-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Ponadto z posiadanych przez mundurowych informacji wynika, że w chwili wypadku z przeciwnego kierunku nadjeżdżał samochód osobowy, którego kierowca mógł widzieć zdarzenie.

Policja prosi kierującego, pasażerów tego pojazdu jak również osoby, które mogą posiadać informację co do okoliczności tego zdarzenia, o kontakt z dyżurnym krasnostawskiej komendy pod numerem telefonu (82) 575-62-10 lub 997/112.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us