Reklama
Reklama

Wypadek na trasie Zamość - Krasnystaw. Volkswagen wymusił pierwszeństwo

Kierująca volvo najechała na tył volkswagena, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo, foto: Policja Kierująca volvo najechała na tył volkswagena, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo, foto: Policja

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w miejscowości Wal na trasie Zamość - Krasnystaw. Kierujący samochodem marki VW Touran włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Volvo. Kobieta została przetransportowana do szpitala.


Do wypadku doszło w czwartek (06.04) po godz. 13:00 na drodze krajowej nr 17.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 48-letni, mieszkaniec gm. Werbkowice, kierując samochodem marki VW Touran, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 29-letniej mieszkance Lublina. Kobieta jechała pojazdem marki Volvo w stronę Lublina od Zamościa. Kierująca, pomimo gwałtownego hamowania, najechała na tył Volkswagena, a następnie zjechała z drogi, uderzając w przydrożne drzewo. Kobieta została przetransportowana do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, ze względu na stworzenie realnego zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników ruchu oraz skierowali wniosek o ukaranie do Sądu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us