Reklama
Reklama

Nie zatrzymała się na "stopie”, 8 osób w szpitalu

Oba samochody wjechały do przydrożnego rowu, foto: Policja Oba samochody wjechały do przydrożnego rowu, foto: Policja

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę w Suścu. Kierująca dacią nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu prawidłowo fordem. Osiem osób, w tym troje dzieci zostało przewiezionych do szpitala.

Wypadek wydarzył się przed godz. 16:00. Jak informuje policja, 57-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego jechała dacią od strony m. Huta Szumy do Suśca. Dojeżdżając do skrzyżowania nie zatrzymała się na nim. W tym samym czasie od strony Tomaszowa Lubelskiego w stronę Suśca z pierwszeństwem jechał 31-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który uderzył w wyjeżdżającą dacię.

Oba samochody wjechały do przydrożnego rowu. W fordzie oprócz kierowcy znajdowało się jeszcze cztery osoby w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 8 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Lekarz wstępnie stwierdził u nich ogólne potłuczenia i pozostawił na obserwacji. Trochę mniej szczęścia mieli pasażerowie daci, w wieku 14 i 57-lat, którzy doznali obrażeń ciała. Wraz z kierującą również zostali w szpitalu.

57-letniej kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy za umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, nie dostosowanie się do znaku "STOP". Kierujący byli trzeźwi.

2 komentarzy

  • zukosa
    zukosa poniedziałek, 04 wrzesień 2017 13:36 Link do komentarza

    kobieta? przypadek?

  • DAmiano
    DAmiano wtorek, 05 wrzesień 2017 10:57 Link do komentarza

    Bezpieczeństwo w DACII pozostawia wiele do życzenia..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us