Reklama
Reklama

Pijany uciekał przed policją, uszkodził 5 aut

Pijany kierowca jadąc od krawężnika do krawężnika uszkodził pięć zaparkowanych pojazdów, foto: Policja Pijany kierowca jadąc od krawężnika do krawężnika uszkodził pięć zaparkowanych pojazdów, foto: Policja

Do 5 lat więzienia może grozić 66 latkowi z Biłgoraja, który kierując oplem nie zatrzymał się do kontroli. Uciekając przed policjantami uszkodził po drodze pięć zaparkowanych pojazdów. Mężczyzna "wydmuchał" ponad 2 promile alkoholu.

W nocy z piątku na sobotę policjanci podczas patrolu ul. Nadstawnej w Biłgoraju zauważyli pojazd m-ki Opel, którego kierowca jechał całą szerokością jezdni. Pomimo sygnałów do zatrzymania, kierowca opla próbował uciec. Jechał uszkadzając samochody zaparkowane po lewej stronie drogi. Po krótkim pościgu został zatrzymany na ulicy Nadrzecznej.

Jak się okazało, kierujący oplem to 66 letni mieszkaniec Biłgoraja. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

Pijany kierowca jadąc od krawężnika do krawężnika uszkodził pięć pojazdów zaparkowanych przy ul. Nadstawnej.

Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadał przed sądem. Według nowych przepisów kierowca, który świadomie zmusi policję do pościgu i chcąc uciec, nie zatrzyma się pomimo dawanych sygnałów, popełni przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us