24-latek posiadał 1,5 kg marihuany oraz inne narkotyki. Trafił do aresztu

foto: Policja foto: Policja
Do tymczasowego aresztu trafił 24-latek z gminy Nielisz podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Jak informuje policja, w jego mieszkaniu tomaszowscy kryminalni zabezpieczyli marihuanę i substancje psychotropowe 4-CMC, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 6 tysięcy porcji dilerskich narkotyków.

- Przed weekendem tomaszowscy kryminalni ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Nielisz w miejscu swojego zamieszkania posiada znaczną ilość narkotyków. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, gospodarczych i garaży policjanci ujawnili plastikowe worki z krystaliczną substancją oraz susz w ilości ponad 1,5 kg. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana oraz substancje psychotropowe 4- CMC. Ilość ta wystarczyłaby do sporządzenia ponad 6 tysięcy porcji dilerskich narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili też wagę, pieniądze i woreczki z zapięciem strunowym. Nielegalne środki zostały zabezpieczone - informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us